Podwozia gąsienicowe znakomitych producentów – oferta.

W ofercie firmy Dozer znajdziemy zarówno wysięgniki Long Reach jak również i ramiona High Reach, podwozia Amphimaster oraz całe podwozia gąsienicowe jak również i gąsienice gumowe do koparek a także inne części do minikoparek.
Proponujemy gąsienice gumowe renomowanych światowych producentów takich jak EIK, Verhoeven, Metvik czy VTN Europe.
Gąsienice gumowe używane są jako moduł systemu jazdy w ciężkich pojazdach, takich jak koparki, minikoparki oraz inne machiny budownicze. Gąsienice gumowe gwarantują poruszanie się w ciężkim terenie. Stąd są wspaniałym rozwiązaniem dla koparek stosowanych na placu budowy, zwłaszcza w fazie rozkopów. Wszystkie gąsienice gumowe posiadają dwie warstwy. Warstwa wewnętrzna tworzy stalowa taśma i składa się z rzędu sprzęgniętych ze sobą mniejszych fragmentów. Są to przeważnie stalowe kordy i metalowe płyty. Część zewnętrzna gąsienic gumowych składa się z gumy. To ta powłoka określa wygląd całości i rodzaju bieżnika.

Współpracujemy z renomowanymi spółkami jak np: Case, Caterpillar, Furukawa, Hyunadi, JCB, Kubota, Terex, Volvo oraz innymi.

Gąsienice gumowe które znajdują się w ofercie naszej firmy zostały wyprodukowane przy użyciu najnowszej technologii i opierając się o zweryfikowane rozwiązania. Wewnętrzna opaska została wyprodukowana ze stali nierdzewnej i nie posiada na swojej długości żadnych restrykcyjnych łączeń, tzw. “szwów”. Warto pamiętać, że pęknięcia w miejscu zespolenia są najpoważniejszą przyczyną uszkodzeń gąsienic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.