Owo fajnie spozierać gry logiczne.

Częściowo wypełnił ucina własnymi rysunkami, a kres kartek ozdobił gałązkami ostrokrzewia jak i również jemioły gry internetowe, inne kartki były po prostu ilustracjami wyciętymi z powierzchni przemysłowych pani Brown. Ale na rozwojowej stronie każdej kartki wypisał drukowanymi literami: WESOŁYCH ŚWIĄT A także POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU, na pozostałej zaś złożył swój sygnatura PADDINGTON BROWN – wespół z odciskami gry logiczne łapy na argument, że podpis nie pozostał sfałszowany.
Nie był wypróbowany, jak się pisze: POMYŚLNEGO NIEUŻYWANEGO ROKU. Napis budził sumienne wątpliwości. Ale pani Bird sprawdziła w słowniku – całość się zgadzało.
– Nie zamierzam, by wiele osób dostawało świąteczne życzenia od niedźwiedzia – wyjaśniła. – Obligatoryjnie będą chcieli zachować te kartki, musisz więc mieć pewność gry sportowe, że każda znak alfabetyczny jest na swoim położeniu.
Pewnego wieczoru pan Brown dotarł do domu z olbrzymią choinką przywiązaną do dachu samochodu.
Ustawiono ją na honorowym miejscu przy oknie gry platformowe w przyjaźni. Paddington i pan Brown do granic pojemności czasu poświęcili darmowe gry logiczne na przybranie choinki kolorowymi lampkami kliknij po więcej elektrycznymi jak również srebrnymi bombkami.
Poza choinką trzeba było jeszcze zatroszczyć się o papierowe łańcuchy, jemiołę natomiast duże kolorowe dzwony z marszczonego papieru.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.