Piłki plażowe z logo

Firmy na upominkach bardzo często umieszczają swoje slogan reklamowy. W taki sposób kupiec obdarzony parasolem z logo firmy staje się ruchomym nośnikiem reklamy. Spacerując w czasie deszczu z otwartym parasolem sławi imię która mu ten prezent wręczyła.

Nadruk odbywa się kilkoma metodami. Za pomocą tampodruku – naniesienie farby za pomocą tamponu – często metoda ta jest wykorzystywana w trakcie znakowania małych plastikowychupominków, np. takich jak zapalniczki. Drugą metodą jest grawer laserowy, ten sposób wypala promieniem logo w strukturze przedmiotu, ta metoda jest często wykorzystywana przy znakowaniu przedmiotów z drewna lub metalu. W przypadku znakowania odzieży promocyjnej– wykorzystuje się takie metody jak haft, termotransfer

Firmy które chcą zostać dobrze zapamiętane przez swoich klientów często dają im gadżety. Okazje do wręczenia takiego podarunku zdarzają się co chwila. Prezenty należy wręczyć po udanejtransakcji, podczas targów itp.
W okresie letnim oferta upominków reklamowych koncentruje się na tematyce związanej z rekreacją i podróżami. Firmy oferujące artykuły promocyjneproponują duży wybór upominków plażowych więc do wyboru mamy dmuchane materace , piłki plażowe, parasole plażowe, okulary przeciwsłoneczne. Jako że dużą grupą klientów dokonujących zakupów w okresie letnim są firmy z branży turystycznej uzupełnienie letniej oferty artykułów promocyjnych stanowią przywieszki portfele podróżne i wszelkiego rodzaju torebki, walizki i plecaki. Zainwestowanie w tego typu gadżety sprawia że logo lub slogan reklamowy umieszczony na wybranym produkcie może stać się nośnikiem reklamy nie tylko na terenie naszego kraju ale może dzięki niemu zyskamy reklamę ogólnoświatową. Z roku na rok coraz wieksza ilość naszych rodaków wyjeżdza za granicę, taki podróżnik wyekwipowany wtorbę z nadrukowanym logo agencji podróży ( lub też innej firmy ) sprawi że jej logo pojawi się na lotniskach w Włoszech Rosji, USA i wielu innych krajach. Okres letni jest także związany z bardzo popularnym w naszym kraju grillowaniem, i jest to kolejny częsty kierunek doboru materiałów promocyjnych wszelkiego rodzaju bajery do grillowania, kosze i plecaki piknikowe także cieszą się dużą popularnością wśród osób odpowiedzialnych za zakup produktów reklamowych. Bez względu jednak na wybór konkretnego gadżetu należy pamiętać aby był on dobrej jakości, nie ma bowiem gorszej reklamy niż niezadowolony czy też rozczarowany klient. Nawet jeśli klient coś zyskuje w gratisie czy też dodatkowo nie ponosząc z tego tytułu niechcianych wydatków trzeba aby taki produkt się dobrzeprezentował.

Tags: ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.