Hostel krakow

Hostel Deco to jeden z najlepszych hosteli jakie do tej pory widziałem. Atmosfera Cheap hostel krakow jest bardzo przytulna, wnętrza są piękna, w rzeczywistości dobrze tworzone i urządzone-trudno to opisać to w jednym słowem, to należy zobaczyć sami! Personel jest bardzo przyjazny, wesoły i w każdej sytuacji pomocny. Lokalizacja jest raczej dogodna (15 minut spacerem od Rynku Głównego), wspaniały dostęp do dworca, autobus, przystanek autobusowy jest tylko 2 min spacerem od tam, i jest dwa autobusy z tam bezpośrednio na lotnisko.

I loved the style Hostel krakow. Uroczy i niepowtarzalny! Mieszkaliśmy w apartamancie Tamara na pierwszym piętrze. Był nieznaczny balkon! Pokój był ładny, czysty, niemniej jednak mogłoby być garderoba z wieszakami (jest jednym, niemniej jednak z shelfs). Śniadanie było wystarczające: kanapka, platki kukurydziane, herbata. Co do lokalizacji, nie jest dokładnie w centrum, niemniej jednak można dojść spacerem w 10-15 minut. Bardzo często wolę próbować nowych rzeczy nieustannie, niemniej jednak jeżeli już wrócę do Krakowa jeden dzień w przyszłości chciałbym kategorycznie wybierz hostel Deco ponownie.

Spedzilismy wspaniale nasze krotkie wakacje w Hostelu Deco. Bardzo nam sie podobalo. Atmosfera super, obsluga bardzo mila, codziennie swieze buleczki, herbatka i kawka. Pokoik bardzo sliczny i wygodny z widokiem na ogrodek (Charlie). Jak bedziemy mieli jeszcze kiedys powrocic do Krakowa to z pewnością wrocimy do Deco.

Jest tam mały supermarket po drugiej stronie ulicy. Hostel ma swój “własny serwis pralniczy, bardzo komfortowe wspólnej room/lounge i dobrze wyposażoną kuchnia. Jednym słowem, hostel Art Deco to wszystko czego można prosić! Zdecydowanie polecam, jeśli jesteś odwiedzają Kraków w dniu albo w miesiącu, nie mogę się doczekać, ażeby zatrzymać się tam ponownie, kolejnym razem gdy jestem w mieście!

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.