Krakow accommodation

Hostel Deco to jeden z najlepszych hosteli jakie do tej pory widziałem. Atmosfera Krakow accommodation jest bardzo przytulna, wnętrza są piękna, w rzeczywistości dobrze kreowane i urządzone-trudno to opisać to w jednym słowem, to trzeba ujrzeć sami! Personel jest bardzo przyjazny, wesoły i w każdej chwili pomocny. Umiejscowienie jest raczej dogodna (15 minut spacerem od Rynku Głównego), wyśmienity dostęp do dworca, autobus, przystanek autobusowy jest tylko 2 min spacerem od tam, i jest dwa autobusy z tam bezpośrednio na lotnisko.

I loved the style Krakow accommodation. Uroczy i niepowtarzalny! Mieszkaliśmy w room Tamara na pierwszym piętrze. Był nieduży balkon! Pokój był ładny, czysty, ale mogłoby być garderoba z wieszakami (jest jednym, niemniej jednak z shelfs). Śniadanie było wystarczające: kanapka, platki kukurydziane, herbata. Co do zlokalizowania, nie jest z uwagą w centrum, niemniej jednak można dojść spacerem w 10-15 minut. W znaczącej liczbie sytuacji wolę próbować nowych rzeczy cały czas, ale jeżeli już wrócę do Krakowa jeden dzień w późniejszym czasie mielibyśmy ochotę kategorycznie wybierz hostel Deco ponownie.

Spedzilismy wspaniale nasze krotkie wakacje w Hostelu Deco. Bardzo nam sie podobalo. Atmosfera super, obsluga bardzo mila, dzień w dzień swieze buleczki, herbatka i kawka. Pokoik bardzo sliczny i wygodny z widokiem na ogrodek (Charlie). Jak bedziemy mieli jeszcze kiedys powrocic do Krakowa to na pewno wrocimy do Deco.

Jest tam mały supermarket po drugiej stronie ulicy. Hostel ma swój “własny serwis pralniczy, bardzo komfortowe wspólnej room/lounge i dobrze wyposażoną kuchnia. Jednym słowem, hostel Art Deco to wszystko czego można prosić! Zdecydowanie polecam, jeśli jesteś odwiedzają Kraków w dniu albo w miesiącu, nie mogę się doczekać, aby zatrzymać się tam ponownie, dalszym razem gdy jestem w mieście!

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.