Starczewski Systemy Informatyczne – zapewniamy innowacyjną obsługę Twojego biznesu. Działamy w takich miastach jak Żnin, Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Gniezno, Tuchola i Solec Kujawski.

Usprawniamy procesy biznesowe zachodzące w firmach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych od 2001 roku. Przeprowadziliśmy wiele wdrożeń. Zdobyta w tym czasie wiedza i doświadczenie pozwala nam nie tylko sprzedać, ale również wdrożyć moduły programu dostosowując go do Państwa potrzeb. Nasze kompetencje potwierdzone są tytułem Autoryzowanego Partnera firmy Streamsoft. Usługi związane z oprogramowaniem obejmują: analizy przedwdrożeniowe, projekty wdrożeniowe, instalację sprzętu i oprogramowania, konsultacje i szkolenia, wdrożenia, serwis. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Oprogramowanie dla firm to nasza specjalność.

Dbamy o naszych kontrahentów, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku producentami sprzętu i oprogramowania, do których na pewno należą takie spółki jak: HP, IBM, Fujitsu, Posnet czy Streamsoft.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.