Pompy samozasysające

pompy wirowe stosowane są m.in. w instalacjach wodociągowych i automatach wodociągowych. Pompy mogą być również stosowane w innych urządzeniach zdalnie sterowanych , a oprócz tego urządzeniach przenośnych gdzie nieznaczne nieszczelności złączy nie powodują większych zakłóceń w pracy.

 

Pompy samozasysające to częstokroć Pompy wirowe, krążeniowe, samozasysające z dwustronnym łożyskowaniem tocznym, przeznaczone do przetłaczania wody czystej , a oprócz tego płynów agresywnych w zakresie odporności korozyjnej materiałów wykorzystanych do budowy pompy. Pompy do wody zdolne są wytwarzać wstępne ciśnienie powietrza w zbiorniku i wspólnie z cieczą uzupełnić je przy zastosowaniu zaworu napowietrzającego smoczkowego (tyczy się pomp w wykonaniu konstrukcyjnym hydroforowym).

Nasza propozycja skierowana jest do grupy kontrahentów obejmującej zakłady gospodarki wodnościekowej, zakłady przetwórstwa spożywczego, przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) przemysłowe a również kontrahentów indywidualnych. W naszej katalogu usług/produktów wyszukają Państwo pompy najlepszych producentów zagranicznych.

Wymiary i parametry oferowanych pomp powinny być kompatybilne z normą PN-EN 733. Umożliwia to w dowolnej chwili zastąpienie jakiejkolwiek pompy dotychczas eksploatowanej inną o znormalizowanej konstrukcji.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.