Samochody amerykańskie

Minęły trzy lata od czasu, gdy po raz ostatni mogliśmy cieszyć się nowy modelem Opla Corsy. Przypomnijmy, że poprzednia wersja tego samochodu otrzymała mniej więcej czterdzieści prestiżowych nagród i wyróżnień, przede wszystkim za design , a oprócz tego nowatorskie rozwiązania. W nowej corsie zastosowano parę sprawdzonych już w innych modelach rozwiązań, na przykład. wygląd grilla nawiązuje do Opla Insignia. Pozostałe znane już rozwiązania to kojarzoy ze Oplem rozstaw przednich świateł , a oprócz tego usytuowanie lusterek bocznych.

Zaglądając do środka też powinieneś być zadowoleni. Deska rozdzielcza wygląda przyjaźnie oraz być może jest solidnie przygotowana, kierownica z kolei jest bardzo dobrze dopasowana do dłoni, i łatwo się nią manewruje. ­ Samochód prowadzi się dobrze – trzyma się drogi i daje się nim łatwo manewrować.  Jedynym minusem jest stosunkowo głośna praca silnika.

W zamian za to nowy Opel Corsa zadowoli na pewno wszystkich, którym środowisko naturalne nie jest obojętne. Głównie, dzięki multimedialnemu systemowi informacyjnemu, mamy możliwość wyboru najbardziej ekologicznej trasy. Wersja trzy-drzwiowa Corsy została zaopatrzona w bardzo oszczędny silnik, tzn. W jeden.trzy CDT1. Zużywa on trzy,5 litra paliwa na 100 km , a oprócz tego ma on moc 95 KM; samochód jest również wyposażony w technikę ,Start/Stop”. Podczas jazdy po mieście samochód spala 4,pięć litra paliwa na 100 km, co trzeba uznać za całkiem niezły wynik.”

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.