Tłumacz przysięgły rosyjskiego

Lokalizacja, oraz dodatkowo tłumaczenie polsko-rosyjskie i rosyjsko-polskie tekstów marketingowych i reklamowych. Pełny proces tłumaczenia i zlokalizowania zakłada dokładne odtworzenie cech nietuzinkowych dokumentów i materiałów marketingowych. Najważniejszą sprawą, poza merytorycznym tłumaczeniem informacji na temat towarów lub usług, jest przekazanie idei danej reklamy, tekstu promocyjnego, tak żeby pasowała do rzeczywistości danego państwie.

Połączenie dobrego tłumaczenia z rosyjskiego za dobrą cenę to rzadkość w naszej dziedzinie. Nam udaje się uzyskać takie wyniki dzięki temu, że nie korzystamy z pośrednictwa. Nasi Klienci płacą więc rzeczywistą cenę za profesjonalne usługi, które realizuje tłumacz przysięgły języka rosyjskiego.

Bardzo uwielbiam swoją pracę, szanuję swoich kontrahentów. Jako tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykonuję wyspecjalizowane tłumaczenia wysokiej klasy. Pracuję szybko i z dużą dokładnością, gwarantuję terminowość wykonywanych zleceń , a oprócz tego absolutną poufność. Zrealizowane przez moją firmę tłumaczenia z rosyjskiego nadają się do druku i nie wymagają korekty lingwistycznej.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.