Antena DVB-T

DVB-T finder to świetna aplikacja autorstwa Macieja Grzegorczyka, który na Androida stworzył także SatFinder. Jest to wyjątkowo pomocne narzędzie, , które pozwala szukać najbliższe mojej lokalizacji nadajniki DVB-T . DVB-T finder wyświetla numer kanału, częstość, sporo, polaryzację sygnału, azymut, listę aplikacji, wykres elewacji i mapę. Działa w oparciu o podstawę informacji www.dvbtmap.eu, łącząc się spośród Internetem.

W który pomysł to działa? To dlatego, że “DVB-T Finder” dzięki wbudowanego w telefonie GPS-a sprawdza nasze obecne lokalizacja, a potem przekazuje na mapie znajdujące się do sto km od nas nadajniki. Brzmi prosto i takie de fakto będzie, o czym notabene mogła usposobić przychylnie się teraz dodatkowa cyfra użytkowników smartfonów z systemem Android. Informacje, jakie podaje pod ręką takim DVB- T Finder to: częstość, masa oraz kawał kanału, polaryzacja sygnału, azymut, przy pomocy, jakiego efektywnie ustawimy kąt anteny, listę kanałów podczas gdy przykładowo. TVP1, TVP2 etc., i wykres wysokości i mapę obszaru.

Nie da się też nie pamiętać o takim, że “DVB-T Finder” ułatwia nam instalacja anteny wobec właściwym kątem nachylenia, czyli stwarza, iż na ten moment nigdy więcej nie będziesz musieć całymi dniami na chybił trafił kręcić anteną i liczyć na to, że ostatecznie uda Tobie się i będziesz mógł w spokoju przypatrzeć się kochany serial azaliż mozolnie wyczekiwany za sprawą Ciebie spotkanie piłkarski.

“DVB-T Finder” da się znaleźć wAnroid markecie. Projekt będzie całkowicie darmowy, a więc możecie sprawdzać go do pragnie, a ewentualne wątpliwości – raportować do autora, czyli Macieja Grzegorczyka. Trudno zapisać byt więcej o tej programów. Z opinii mojej i pozostałych użytkowników wynika, iż testuje się pani nadzwyczajnie oraz zdecydowanie ułatwia efektywne rozkład anteny. Na dodatek dane i mapa dokładnie pokazują alternatywne ustawienia oraz możliwe opcje do wyboru. Warto pod ręką takiego typu rozkazać jeszcze jedną aplikację Macieja Grzegorczyka, która działa tak samo. Myślę o Sat Finderze, jaki także pomoże postawić zasiłek dla bezrobotnych, niemniej jednak satelitarną. Na bazie pozycji z GPS aplikacja znajduje kąty elewacji oraz azymutu anteny satelitarnej. Program posiada wbudowany busola, pozwala również podobnie gdy DVB- T Finder wyświetlić obsługiwane przez daną satelitę programy.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.