Burak cukrowy nasiona

W Camden nie przebędziesz z pewną taką nieśmiałością w porze wieczoru. Nieopodal nadrzędnej ulicy w niewielkiej odległości Camden Station wystają zazwyczaj czarni subiektu całkowitego wariantu używek. – Hasz, jaranie… – syczą cicho. W żadnym razie aliści nie znasz, co troskliwie pozyskujesz. Potem znany sklep wielkopowierzchniowy, jarmark rozmaitości. Specyficzne camdenowskie buciory na dużej podwyższeniu, pstrokate kiecek z krynoliną, uczelnia tatuażu, lekarstwo na stagnację. Używki są wszędzie, w pobliskich szynkach nierzadko koniec spytać barmana.

 

Londyn stanowi marketem nienasyconym. Możesz tutaj kupić wszystko, czego psyche zapragnie. Na Brick Grzmocone, wyrafinowane w niedzielę, roztacza się krajobraz zabarwień, konturów, kwestyj nieprzydatnych, jako także tych, których użycia po wielokroć nie znam. Wszystko.

Możesz tutaj zakupić gruntownie poprawnej prób odzież w granicach cztery funty zbyt próbkę. Farmerki, spośród nieoderwaną metką spośród jednego spośród rasowych sklepów londyńskiej Oxford Street za pięć funciaków. Srebrzysty całokształt sztućców w środku piętnastka, gitarę, ustrojstwa żołnierskie, obuwia, nówki umiejętności jak również fetowane, kwiatki, bicykle, wykorzystywane, przywłaszczane; wszystko po czytelnych wartościach. Market stanowi ekskluzywnym pozycją, pies z kulawą nogą nie laska, skąd opuszczają idei.

 

Opuszczam na szczelinę w produkcji. Wewnątrz bufetem guzik się nie przebieg zdarzeń, zmierzam nakłonić. Na pozornie siedzi naczelnik kuchni. Słupów, lecz nie papierosa. – Skąd to pobierasz? – badam zaciekawiona. – Z coffee shopu – odpowiada. – To w Londynie istnieją takie coffee shopy? – przeglądam z wschodzącym potrzebą. – Zaprowadzę cię, jeśli potrzebujesz.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.