chrzciny Słupsk

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej Studia filmowego Marfilm. Videofilmowaniem oraz montażem obrazu i dźwięku zajmujemy się już od 2000 roku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ze swojej strony gwarantujemy fachową obsługę oraz pełen profesjonalizm.

Przy podpisywaniu z nami umowy o wideofilmowanie pomagamy w doborze najbardziej odpowiadającego Państwu zestawienia naszych usług. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Swoją pracę traktujemy poważnie i odpowiedzialnie, więc powierzając nam realizację reportażu z uroczystości, w zorganizowanie której włożyliście tyle pracy, możecie wreszcie pozwolić sobie na chwilę odprężenia.

Nasza oferta obejmuje miejscowości: Słupsk, Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko i inne w pobliżu.

Filmujemy:
– śluby,
– wesela,
– chrzty,
– komunie,
– studniówki,
– inne uroczystości,
– imprezy okolicznościowe.

Działamy w miejscowościach: Słupsk, Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko i innych w pobliżu.

Czas trwania filmu to 2,5 godz. Gotowy film zawiera: przygotowania w domu Pani Młodej, przygotowania w domu Pana Młodego, album zdjęć z dzieciństwa, montaż cyfrowy całego filmu, teledysk na wesoło, romantyczne zakończenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje.

Oferujemy również zdjęcia na płycie CD:
– plener,
– ślub,
– wesele.

Marfilm studio filmowe zaprasza:
http://www.wideomarfilm.pl

Tematyka strony:
wideofilmowanie, wideofilmowanie Słupsk, kamerzysta Słupsk, studio filmowe Słupsk, filmowanie Słupsk, filmowanie imprez Słupsk, śluby Słupsk, wesela Słupsk, chrzciny Słupsk, komunie Słupsk, studniówki Słupsk, imprezy Słupsk, imprezy okolicznościowe Słupsk, Marfilm

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.