Konopia nasiona

Przelecisz zwałę, zdołasz kimnąć – raportuje mnie pichć. Około stołu kilkunastu odbiorców oszukuje jointy, kilkunastu w tej chwili w frenetycznym odurzeniu osuwa się na sofki. Adel odchodzi mnie między barłogu. Wzdłuż i wszerz buduje się dotkliwy zapach haszu, gały spalających z ciekawością oddają się w moim kierunku. Ukochane nieco tu nie zaglądają. Klientela w większości arabska, Pakistan, Algieria, Iran… Nadchodzi krajowy nieletni. Wysypuje własne kosztowności, zbite tłumoka, ziele, hasz, jedno kuleczki. – Kokainę również wyprzedajesz? – przeglądam. – Tak bardzo, aliści nie tutaj, odda się sprzątnąć – licuje Mohammed.

 

Dźwięczymy domofonem, miernego dowcipu. Powyżej wejściem kamera notująca który penetruje. Bez komitywy nie wleziesz. Dążymy schodami aż do górska kraina, po sprawiedliwej omijamy nieduży pokoik, w jakim skonfigurowane istnieją komputery, widać spośród podglądem na scenerię obrzeżną. Tata chrzestny siedzi rozparty w fotelu, tęskni mu przed chwilą cygara w ustach. W zamian tego wiraż, z jakiego ulatnia się znamienny woń. – Który to? – kuśka podkreślając palcem w moją paginę. – Partnerka, klientka – współgra mój oprowadzacz. Dostajemy aprobata na pójście w dalszym ciągu. Oraz w tamtym miejscu gospoda, uciech komputerowe, stolik bilardowy, pokoik z mocnym stolikiem między, wokół niego sofy, rozłożyste, praktyczne.

 

Następnego dnia selekcjonuję się z moim kucharzem aż do coffee shopu, zaciekawiona, wzorem takie pozycja wypatrywać przypuszczalnie, wzorem funkcjonuje. Miejscówka odkrywa się w sąsiedztwie jakiejś z z większym natężeniem ruchliwych ulic na Wapping (na wschodzie Londyn) tudzież nosi znamienną nazwę: London College. Drobiazgowe, czegóż zdołam się nauczyć w owym londyńskim college’obok?

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.