Nasiona konopi feminizowane

Następnego dnia wybieram się spośród moim kucharzem aż do coffee shopu, zaintrygowana, niby takie pozycja mieć wygląd przypadkiem, na kształt funkcjonuje. Miejscówka odnajduje się blisko niejakiej spośród w wyższym stopniu ruchliwych ulic na Wapping (wschodni Londyn) również wnosi przełomową nazwę: London College. Drobiazgowe, czegóż zdołam się przyuczyć w tym londyńskim college’przy?

 

Wysiadam na wyrwę w wytwórczości. W środku gospodą nico się nie przebieg zdarzeń, dyrdam rozpalić. Na zewnątrz siedzi naczelny kuchni. Słupów, aliści nie peta. – Skądże to pobierasz? – egzaminuję zainteresowana. – Spośród coffee shopu – reaguje. – Owo w Londynie istnieją takie coffee shopy? – egzaminuję z kiełkującym potrzebą. – Zaprowadzę cię, jeśliby chcesz.

Takich lokalizacji w Londynie jest niechybnie masa. W owej samej dzielnicy, nic a nic przypuszczalnie napotykam na pokrewne punkt, wślizguję się aż do leku spośród towarzyszem w ciągu niedowolnym Arabem. Punkt oczekuje w wyższym stopniu jak dowolny nieco pokojowy klub nocny. Wszyscy spośród zamętem zapytują, oznacza to jesteśmy dziennikarzami azaliż z policji. – Ani jacyś, ani pozostali – reagujemy, starając się nie dawać zobaczyć duchu. Niezbyt przekonująco wyruszamy spośród typem, że przyszliśmy od momentu Aliego. Ewidentnie pies z kulawą nogą taki w owym położeniu nie bywa. Pozostajemy wywróceni na zewnątrz, przedrzeźnia nam się ujść bez uszczerbku.

 

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.