Nasiona marihuany warszawa

Przelecisz zwałę, możesz kimnąć – zgłasza mnie pitraśże. Dookoła stolika kilku użytkowników mota jointy, paru obecnie w ekstatycznym odurzeniu osuwa się na sofki. Adel zostawia mnie pomiędzy barłogu. Wzdłuż i wszerz unosi się gigantyczny woń haszu, oczy jarających z zainteresowaniem kierują się w moim kierunku. Dziewczynki raczej tędy nie zaglądają. Klientela w większości arabska, Pakistan, Algieria, Iran… Przybywa polski dzieciak. Wysypuje swoje kosztowności, nieminiaturowe wiązki, zielsko, hasz, dowolne kuleczki. – Kokainę także sprzedajesz? – zaproszę. – Tak bardzo, tymczasem nie w tym miejscu, przekaże się stuknąć – współbrzmi Mohammed.

 

Dźwięczymy domofonem, żadnego rozmiaru. Nad dostępem kamera zapisująca kto penetruje. Bez komitywy nie wkroczysz. Idziemy schodami do górska kraina, po zacnej mijamy ciasny pokoik, w jakim ustawione egzystują komputery, zapewne spośród podglądem na scenerię obrzeżną. Tata chrzestny siedzi rozparty w fotelu, tęskni mu owszem cygara w ustach. W zastępstwie owego zwrot, spośród jakiego ulatnia się znaczący woń. – Jaki owo? – kuśka pokazując palcem w moją paginę. – Znajoma, klientka – współbrzmi należący do mnie poradnik. Zdobywamy permisja na pójście później. Tudzież w tym miejscu knajpa, rozrywki komputerowe, stolik bilardowy, pokoik z niewysokim stołem pomiędzy, dookoła niego sofy, rozległe, przydatne.

 

Następnego dnia wybieram się spośród moim kucharzem aż do coffee shopu, zainteresowana, kiedy takie miejsce mieć wygląd prawdopodobnie, podczas gdy funkcjonuje. Miejscówka odkrywa się nieopodal jakiejś spośród bardziej czynnych ulic na Wapping (wschodni Londyn) tudzież przenosi przełomową nazwę: London College. Kuriozalne, czegóż zdołam się nauczyć w owym londyńskim college’przy?

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.