Opaski tekstylne Soft Spike

Zdecydowana nowość na polskim rynku a równocześnie sprawdzony wyrób na zachodzie europy. opaski śniegowe SOFT SPIKE ekskluzywnej niemieckiej firmy RUD. Trzeba potwierdzić że jest to nadzwyczaj interesująca alternatywa dla standardowych łańcuchów stalowych a do tego w najwyższej próby i w dostępnej cenie.

Co proponują nam takie łańcuchy śniegowe. Wyraźnie bezpieczeństwo w czasie jazdy na zaśnieżonej drodze oraz niesamowicie prosty i szybki montaż. To oczywiste cechy tego produktu. Komfort poruszania się w takich opaskach śniegowych samochodem po zaśnieżonej drodze nie odbiega niczemu od jazdy na przyzwoitych łańcuchach metalowych natomiast zakładanie to prawdziwa bajka. Trwa on niespełna 2 min i nie czyni najmniejszego trudu. Zrobi to zwyczajnie każdy.

Przy badaniu takich łańcuchów odnotowałem natomiast wiele innych argumentów przekonujących na korzyść takich łańcuchów śniegowych. Jednym z nich jest możność jazdy po gołym asfalcie co jest nadzwyczaj praktyczne gdy na przykład musimy zjechać z zaśnieżonej drogi na stację benzynową gdzie droga jest odśnieżona. Tradycyjne opaski śniegowe musimy zdemontować i ponownie zamontować przy wyjeździe a tekstylnych łańcuchów nie. Jest ogromne ułatwienie.

Innym dowodem jest użyteczność takich łańcuchów w nagłych sytuacjach gdy na przykład wstajemy wcześnie rano po całonocnych opadach śniegu. Odjechanie wtedy z zaśnieżonego parkingu jest koszmarem, koła nie łapią przyczepności i kręcą się w miejscu. Wtedy błyskawicznie możemy takie opaski śniegowe włożyć na koła i bez nerwów wyjechać z pułapki śniegowej.

Do znaczących cech tego produktu należą także: brak elementów metalowych, brak wibracji w trakcie jazdy autem, małe gabaryty oraz bezproblemowe użytkowanie i przechowywanie po sezonie zimowym.

Co natomiast wyróżnia opaski opaski śniegowe RUD od innych to nie wątpliwie jakość wykonania, wzmocniona konstrukcja dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji oraz rewelacyjny system ferrofil®. System ten to wpleciona specjalna linka która w znaczący sposób poprawia przyczepność na głębokim śniegu a nawet lodzie. Łańcuchy te posiadają renomowany niemiecki atest TUV.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.