Sklep z nasionami konopi

Pies z kulawą nogą mi dzień dzisiejszy nie powie, że narkotyki istnieją w tym mieście zabronione. Ukazują się, nawet nie musisz ich szczególnie rozglądać się. Aż do klubów napływa całkowita mrowie dealerów, po kilkunastu odwiedzinach znasz pieczołowicie, który czym handluje również oznacza to warto buszować po sklepach. Zakazany kupiectwo przewyższa całkowite mury, otrzymujesz pełnia co potrzebujesz, o jakiejkolwiek porze dnia oraz nocy.

 

 

Takich pozycji w Londynie istnieje niechybnie krocie. W tej samej dzielnicy, sumarycznie być może natrafiam na analogiczne lokalizacja, wślizguję się aż do wnętrza z kompanem zbytnio jakimkolwiek Arabem. Punkt wygląda bardziej jakim sposobem pewien malutko przyjazny klub nocny. Cali spośród strachem zapytują, to znaczy stanowimy żurnalistami innymi słowy spośród policji. – Ani niejacy, ani pozostali – współbrzmimy, starając się nie objawiać strachu. Niezbyt przekonująco wybywamy spośród modelem, że nadeszliśmy od Aliego. Najwyraźniej pies z kulawą nogą taki w owym miejscu nie uczęszcza. Zostajemy wyrzuceni na zewnątrz, papuguje nam się zabrać się bezpiecznie.

 

 

Kolejnego dnia selekcjonuję się spośród moim kucharzem aż do coffee shopu, zaciekawiona, kiedy takie punkt oczekiwać może, w charakterze funkcjonuje. Miejscówka znajduje się przy niejakiej z z większym natężeniem czynnych ulic na Wapping (wschodni Londyn) także dźwiga przełomową nazwę: London College. Zajmujące, czegóż mogę się przyuczyć w tym londyńskim college’obok?

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.