Zasady pisania precli

Mimo, że pisanie precli na pierwszy rzut oka może wydawać się zajęciem bardzo łatwym, trzeba się jednak trzymać pewnych zasad, które sprawiają, że nasze precle będą użyteczne. Jeżeli bowiem pominiemy chociażby jedną z nich nie będą się one nadawały do niczego.

Precle to marketing stron internetowych, za ich pisanie można otrzymać pieniądz, jednak tylko wtedy, kiedy będą poprawnie napisane, dlatego osoby ej piszące powinny dbać by nie pominąć żadnego z podanych kryteriów. Precle(presell page) powinny przede wszystkim zawierać ponad tysiąc znaków, bez tego nie będą użyteczne, oprócz tego dobry precel musi posiadać tytuł i być podzielony na trzy wyraźnie oddzielone od siebie akapity. Precle musza być też zgodne tematycznie ze stroną, którą zamierzają reklamować. Nie można bowiem linku do strony o klockach lego, umieścić w preclu, którego tematem jest pozycjonowanie.

Trzymając się tych kliku prostych zasad, możemy  być pewni, że nasze precle będą dobrze napisane, a nasi klienci zadowoleni z naszych usług i w przyszłości będą do nas jeszcze wracać z nowymi zleceniami.

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.