Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Gwarantuje widok mapy dojazdu, oraz dodatkowo danych kontaktowych korporacji i atrakcji turystycznych. W wynikach odnajdywania, korporacji pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu związane z warunkami (przykładowo. miejscowość, ulica, albo kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia firmy na Google Maps, więcej informacji. Możesz dodawać fotografię, wideo, wskaźnik adresu www, godziny, kategorie i więcej, żeby pomóc lokalnym klientom wyszukać.
Google w większości sytuacji dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama ostatnio zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm/spółek/korporacji lokalnych Google.
O ile zastanawiasz się jak to można wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym informacje podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie korporacji, szukając dokładnie określonej lokalizacji. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na kilka możliwości, w tym ulicę, list firm/spółek/korporacji i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Prawie każdy wpis o firmie w Google jest rzeczywiście wielkim zbiorem informacji, które otrzymujemy od paru różnych źródeł:. Yellow Pages, na przykład, jak i innych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw świadczących Natomiast kluczowym dane przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.