Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Zapewnia widok mapy dojazdu, oraz danych kontaktowych korporacji i atrakcji turystycznych. W wynikach wyszukiwania, spółki pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu powiązane z warunkami (na przykład. miejscowość, ulica, albo kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia spółki na Google Maps, więcej informacji. Możesz dodawać ilustracje, wideo, odnośnik, godziny, kategorie i więcej, ażeby pomóc lokalnym kontrahentom znaleźć.
Google najczęściej dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama niedawno zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm lokalnych Google.
O ile zastanawiasz się jak to można wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym dane podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie spółki, poszukując konkretnej umieszczenia. Maps umożliwia uczestnikom na obszarze geograficznym, na wiele możliwości, w tym ulicę, list firm/spółek/korporacji i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Każdy wpis o korporacji w Google jest w rzeczywistości wielkim zbiorem informacji, które otrzymujemy od kilku różnych źródeł:. Yellow Pages, na przykład, jak również innych firm/spółek/korporacji świadczących Natomiast priorytetowym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.