Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Zapewnia widok mapy dojazdu, oraz dodatkowo danych kontaktowych firm i atrakcji turystycznych. W wynikach odszukiwania, korporacji pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu związane z warunkami (na przykład. miejscowość, ulica, lub kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia korporacji na Google Maps, więcej treści. Możesz dodawać ilustracje, wideo, odnośnik, godziny, kategorie i więcej, żeby pomóc lokalnym kontrahentom wyszukać.
Google w wielu sytuacjach dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama ostatnimi czasy zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw lokalnych Google.
Jeśli zastanawiasz się jak to można wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym informacje podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie firmy, szukając dokładnie określonej umieszczenia. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na kilka sposobów, w tym ulicę, list firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Każdy wpis o spółce w Google jest rzeczywiście wielkim zbiorem informacji, które otrzymujemy od paru różnych źródeł:. Yellow Pages, na przykład, jak i innych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) świadczących Jednakże priorytetowym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.