Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Gwarantuje widok mapy dojazdu, oraz dodatkowo danych kontaktowych korporacji i atrakcji turystycznych. W wynikach przeszukiwania, firmy pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu związane z warunkami (np. miejscowość, ulica, lub kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia firmy na Google Maps, więcej treści. Możesz dodawać ilustracje, wideo, link, godziny, kategorie i więcej, żeby pomóc lokalnym klientom znaleźć.
Google w wielu przypadkach dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama ostatnio zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum spółek lokalnych Google.
Jeżeli zastanawiasz się jak to należy wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym dane podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie firmy, szukając dokładnie określonej umiejscowienia. Maps umożliwia uczestnikom na obszarze geograficznym, na kilka sposobności, w tym ulicę, list firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Prawie każdy wpis o spółce w Google jest de facto wielkim zbiorem informacji, które otrzymujemy od paru różnych źródeł:. Yellow Pages, przykładowo, jak również innych korporacji świadczących Natomiast głównym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.