Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Zapewnia widok mapy dojazdu, , a ponadto danych kontaktowych firm/spółek/korporacji i atrakcji turystycznych. W wynikach odszukiwania, firmy pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu związane z warunkami (np. miejscowość, ulica, albo kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia korporacji na Google Maps, więcej informacji. Możesz dodawać zdjęcia, wideo, adres www, godziny, kategorie i więcej, ażeby pomóc lokalnym klientom wyszukać.
Google w wielu przypadkach dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama jakiś czas temu zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) lokalnych Google.
Jeżeli już zastanawiasz się jak to wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym informacje podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie spółki, szukając dokładnie sprecyzowanej umiejscowienia. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na wiele sposobności, w tym ulicę, list spółek i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Właściwie każdy wpis o korporacji w Google jest realnie wielkim zbiorem treści, które otrzymujemy od kilku różnorakich źródeł:. Yellow Pages, na przykład, jak i innych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) świadczących Natomiast głównym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.