Kto sprzedaje mieszkania w Lublinie?

Nowe lokale, czy używane – to pytanie, które zadaje sobie wielu ludzi. I nie ma w tym nic w tym zadziwiającego. Zakup mieszkania w Sosnowcu to bardzo poważna inwestycja. Jeśli kupujemy je za gotówkę a jest to ogromny wydatek, jeżeli jednakże na kredyt – wieloletnie zobowiązanie i – nie ma co ukrywać – obciążenie miesięcznego budżetu. Dlatego również, taki zakup, musi być z uwagą przemyślany i zaplanowany. Nie można sobie tu pozwolić na spontaniczne, całkiem szybkie decyzje z ryzykiem błędu.

Lokalu mieszkalnego używane poprzez kilka lat cieszyły się ogromną popularnością, rynek developerski w Chełmie dopiero się rozwijał, ofert nie było kilka, zatem chętni do zakupu lokum, właściwie nie mieli wyboru. Dziś sytuacja na rynku mieszkaniowym wygląda zupełnie inaczej. Deweloperzy w Chełmie, oferują marketing mieszkań, jest ich na rynku lubelskim bardzo dużo, co z kolei wpływa na rosnącą kunszt ofert sprzedażowych. Developerzy starają się bardzo o mocno, ażeby jakość szła w parze z elegancką dla kontrahenta ceną, żeby osiedla miały ciekawą lokalizację i infrastrukturę.

Nowe lokale mieszkalne od developera w Pabianicach to doskonała inwestycja. Kupujemy mieszkanie aktualnie – z zamiarem zamieszkania, wynajęcia lub odsprzedania z zyskiem za jakiś czas. Nabywając mieszkanie z drugiej ręki – zwłaszcza te w starszym budownictwie, ograniczamy znacząco swoje możliwości – za 10 czy 20 lat mieszkanie z lat ´90tych nie będzie już warte tyle, co kupione dziś, zupełnie  nowe.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.