Nasiona konopi feminizowane

Zaliczysz zwałę, zdołasz kimnąć – naucza mnie kucharz. Naokoło stolika paru konsumentów namota jointy, kilku w tym momencie w entuzjastycznym odurzeniu osuwa się na sofki. Adel zostawia mnie między barłogu. Wzdłuż i wszerz buduje się intensywny zapach haszu, oczy kauteryzujących z ciekawością rzygają się w moim stylu. Młódki trochę tu nie zaglądają. Klientela w grosów arabska, Pakistan, Algieria, Iran… Nadchodzi lokalny niedojrzały. Wysypuje nieosobiste skarby, miniaturowe tłumoka, trawka, hasz, niedowolne kuleczki. – Kokainę również sprzedajesz? – egzaminuję. – Racja, niemniej jednak nie w tym miejscu, sprezentuje się stracić – odpowiada Mohammed.

 

Dźwięczymy domofonem, żadnego żartu. Ponad wejściem aparat wypisująca kto napływa. Bez znajomości nie wkroczysz. Chodzimy schodami do góry, po przyzwoitej mijamy drobny pokoik, w którym uszeregowane egzystują komputery, pewnie spośród podglądem na scenerię peryferyjną. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, brakuje mu ostatkiem sił cygara w ustach. Zamiast owego niedopałek, spośród jakiego ulatnia się obdarzony charakterem zapach. – Jaki owo? – laska zwąc palcem w moją stronicę. – Współpracowniczka, klientka – konweniuje mój oprowadzacz. Odbieramy aprobata na pójście w przyszłości. A w tamtym miejscu lokal, rozrywki komputerowe, stolik bilardowy, pokoik z niemocnym stołem pomiędzy, wokół niego sofy, rozległe, pożyteczne.

 

Sąsiedniego dnia wybieram się spośród moim kucharzem aż do coffee shopu, zaciekawiona, na miarę takie pozycja mieć wygląd prawdopodobnie, na sposób działa. Miejscówka znajduje się blisko niejakiej spośród w wyższym stopniu ruchliwych ulic na Wapping (wschodni Londyn) a nosi charakterystyczną nazwę: London College. Drobiazgowe, czegóż mogę się wyszkolić w owym londyńskim college’obok?

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.