Piece Kominkowe, wkłady kominkowe

Piece Kominkowe, wkłady kominkowe i kominek z płaszczem wodnym. To wyselekcjonowane produkty z ofery firmy Samson. Samson jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w biznesie kominkowej w Polsce i nie tylko. Nieustająco wzbogacamy naszą ofertę o nowe towary z branży grzewczej i pozyskiwania energii odnawialnej.

Wkłady kominkowe przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń za poradą systemu DGP lub jako wspomaganie pieca c.o. i np: paneli słonecznych w nowych domach, można je również podłączyć z istniejącą instalacją grzewczą i generować ciepłą wodę użytkową. Jest to komfort który w dzisiejszej dobie tworzy piękno i ciepło domowego zacisza. W swojej ofercie posiadamy wkłady tradycyjne, wkłady z płaszczem wodnym. Nowością jest wkład opalany węglem kamiennym Samson 60WD.

Piece kominkowe Samson to bogaty wachlarz towarów, na który składa się 20 modeli pieców, proponowanych w różnych wersjach wykończenia (z żeliwa, stali, z elementami ceramiki, czy wermikulitu), różnorodnym stylu oraz kolorystyce. Piece wolno stojące są niesłychanie intuicyjne i mało kosztowne w instalacji, a jednocześnie wydajne, ponieważ w zależności od mocy wybranego urządzenia – pozwalają ogrzać powierzchnie wręcz do 160m2. Wszelkie nasze urządzenia spełniają normy i wymogi bezpieczeństwa określone w europejskiej normie EN 13240.

Kominek z płaszczem wodnym to praktyczne rozwiązanie zapewniające niezwykłą atmosferę tradycyjnego kominka i jednocześnie ciepło pozwalające ogrzać cały lokal mieszkalny. Kominki mają płaszcz wewnętrzny , a dodatkowo zewnętrzny, a przestrzeń wśród nimi wypełniona jest np. 40 litrami wody.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.