Porady w Internecie dla wstydliwych małżeństw

Nawet jeśli nasze małżeństwo odczuwa spory kryzys, niechętnie sięgamy po różnego rodzaju porady małżeńskie. Myślę, że nasi rodacy mają w umysłach zakorzenione samodzielne rozwiązywanie kłopotów i wstyd przed proszeniem obcą osobę o pomoc. Dostrzegalne jest to zwłaszcza u facetów, którzy niekiedy przy tak prostej sprawie jak zapytanie kogoś o drogę będą się sprzeciwiać, jednocześnie oznajmiając, że oni się nie zgubili.
Na udane małżeństwo składa się mnóstwo czynników. Od zgodnych cech charakteru, przez wspólne plany przyszłości aż po udane pożycie w sypialni. Możliwe, że przeciwieństwa przyciągają się na jednorazowe związki, lecz jeśli chodzi o związki na wiele lat to moim zdaniem w grę wchodzą tylko takie gdzie partnerzy dobrani są na bazie podobieństw, a nie różnic.
Kiedy więc pojawią się pierwsze oznaki kłopotów w małżeńskie i mimo wszystko wstydzimy się udać do specjalisty na wizytę, ciekawym wyjściem mogą być porady małżeńskie online. Tym sposobem jesteśmy w stanie dostać rady bez angażowania się “w realu”. Być może tym sposobem uda nam się dojść do porozumienia bez konieczności opuszczania mieszkania, a jeśli specjalista internetowy będzie twierdził, że jednak konieczna będzie wizyta we własnej osobie to zapewne nas o tym powiadomi i będziemy mogli ją w spokoju rozważyć.
Tego typu usługa jest tez o wiele tańsza niż osobiste pojawienie się w pokoju lekarskim, do tego możemy zaoszczędzić także na kosztach dojazdów. Uważam, że jak najbardziej warto spróbować taką metodą ratować nasz związek, zwłaszcza jeżeli posiada ono już kilkuletni staż i zwyczajnie szkoda nam tych wszystkich razem spędzonych chwil.

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.