Uprawa konopii

Dzwonimy domofonem, nieprzeciętnego formatu. Ponad otworem kamera spisująca kto spływa. Bez wiedzo nie wprowadzisz. Truchtamy schodkami do góry, po moralnej przemijamy tyci pokoik, w jakim uszeregowane istnieją komputery, bodajże z podglądem na scenerię obrzeżną. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, tęskni mu dopiero co cygara w ustach. W zastępstwie owego pet, z którego ulatnia się charakterystyczny woń. – Kto owo? – ptak uwypuklając paluchem w moją paginę. – Współpracowniczka, klientka – harmonizuje należący do mnie nosiciel. Odbieramy permisja na pójście w dalszym ciągu. I tam bar, rozrywek komputerowe, stolik bilardowy, pokoik spośród szerokim stołem pośrodku, dookoła niego sofy, rozłożyste, utylitarne.

 

Kolejnego dnia selekcjonuję się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zaintrygowana, w charakterze takie miejsce oczekiwać może, gdy działa. Miejscówka znajduje się w sąsiedztwie jednej z bardziej czynnych ulic na Wapping (orientalny Londyn) a wnosi znaczącą nazwę: London College. Badawcze, czegóż mogę się nauczyć w tym londyńskim college’przy?

 

W Camden nie przejdziesz bez nerwów wieczór. Na długości koronnej ulicy koło Camden Station sterczą zwykle murzyńscy zbywcy jakiegokolwiek sposobu narkotyków. – Hasz, marihuana… – syczą bezdźwięcznie. Wcale atoli nie wiesz, co rzetelnie nabywasz. W dalszym ciągu legendarny market, targ varia. Znamienne camdenowskie buciory na ogromnej podwyższeniu, pstrokate suknie spośród krynoliną, studia tatuażu, farmaceutyk na monotonność. Używki są wszędzie, w okolicznych ladach cyklicznie dosyć tego spytać barmana.

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.