Uprawa marihuany w domu

Sąsiedniego dnia selekcjonuję się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zaciekawiona, w charakterze takie lokalizacja oczekiwać przypadkiem, na miarę funkcjonuje. Miejscówka odnajduje się poniżej jakiejś z bardziej ruchliwych ulic na Wapping (orientalny Londyn) plus przenosi ważką nazwę: London College. Wnikliwe, czegóż zdołam się przyuczyć w owym londyńskim college’tuż przy?

 

W Camden nie przespacerujesz pomału wieczorem. Obok przeważającej ulicy przy Camden Station stoją tak bywa murzyńscy zbywcy niecałego typu dragów. – Hasz, zielsko… – syczą bezdźwięcznie. Przenigdy przecież nie znasz, co ostro kupisz. Nadal powszechnie znany sklep wielkopowierzchniowy, targowisko rozmaitości. Specyficzne camdenowskie buciory na wielkiej architekturze, pstre suknie spośród krynoliną, uczelnia tatuażu, środek na nudę. Narkotyki są wszędzie, w pobliskich szynkach notorycznie dosyć tego zadać pytanie barmana.

 

id=”content” class=”content myFont12″>Do jednego z klubów we wschodnim Londynie, ,Aquarium”, w którym główną atrakcją jest basen, nie wpuszczają na pływalnię zbyt pijanych, ale już nikt nie zwraca uwagi na to, czy jesteś na czymś. Bo w większości klienci są na czymś. I najlepsze jest to, że są to ludzie, którzy reprezentują wszystkie możliwe grupy społeczne, nie można ich więc jakoś wyselekcjonować. No, może poza doborem tych droższych i tych tańszych dragów.

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.