Zwiększenie oglądalności na witrynie internetowej WWW – anonimowość i bezpieczeństwo !

Serwis Surfingweb.co jako 1szy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie w w kwietniu 2012 roku wprowadził zaawansowany system antywirusowy wraz z systemem badającym strony użytkowników przed kodem blokującym sposobność przeglądania stron ww innych użytkowników. Wprowadzony podwójny system antywirusowy zabezpiecza klienta przed infekcja notebooka podczas surfingu.

Następnie w maju 2012 roku jako 1szy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie Surfingweb.co wprowadził silne szyfrowane połączenie w gronie klientem a serwerem surfingweb.co gwarantujące pełną anonimowość , a oprócz tego poufność danych każdego użytkownika.

Serwis SurfingWeb.co mając na uwadze dobro kontrahenta postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę, ponieważ nowe rozwiązania wymagają serwerów, a także łącz o wypasioną, szybkości i przepustowości. Serwis Surfingweb.co jest obsługiwany poprzez ultra wydajne serwery oparte na reduntalnej sieci o dużej przepustowości do sieci Globalną sieć przy użyciu nadmiarowych tras dzięki czemu jest w stanie zapewnić niezawodny dostęp do proponowanych usług. A przy tym wiele razy dziennie wykonywane są kopie zapasowe gwarantując tym samym bezpieczeństwo danych użytkownika.

Strona serwisu: http://surfingweb.co

 

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.