Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Zapewnia widok mapy dojazdu, oraz dodatkowo danych kontaktowych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i atrakcji turystycznych. W wynikach odszukiwania, korporacji pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu powiązane z warunkami (np. miejscowość, ulica, albo kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia korporacji na Google Maps, więcej informacji. Możesz dodawać obrazy, wideo, odnośnik, godziny, kategorie i więcej, ażeby pomóc lokalnym klientom wyszukać.
Google często dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama jakiś czas temu zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) lokalnych Google.
Jeżeli już zastanawiasz się jak to można wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym informacje podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie firmy, poszukując konkretnej zlokalizowania. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na wiele sposobów, w tym ulicę, list korporacji i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Prawie każdy wpis o spółce w Google jest de facto wielkim zbiorem treści, które otrzymujemy od kilku różnorakich źródeł:. Yellow Pages, np, jak i innych spółek świadczących Jednakże priorytetowym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.