Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Gwarantuje widok mapy dojazdu, , a dodatkowo danych kontaktowych spółek i atrakcji turystycznych. W wynikach odszukiwania, spółki pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu powiązane z warunkami (przykładowo. miejscowość, ulica, lub kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia firmy na Google Maps, więcej treści. Możesz dodawać ilustracje, wideo, link, godziny, kategorie i więcej, żeby pomóc lokalnym klientom wyszukać.
Google w znaczącej liczbie sytuacji dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama niedawno zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm lokalnych Google.
Jeżeli zastanawiasz się jak to wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym dane podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie spółki, szukając dokładnie sprecyzowanej umiejscowienia. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na wiele sposobności, w tym ulicę, list firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Prawie każdy wpis o korporacji w Google jest naprawdę wielkim zbiorem informacji, które otrzymujemy od paru różnorakich źródeł:. Yellow Pages, np, jak i innych firm/spółek/korporacji świadczących Natomiast podstawowym dane przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.