Interesujący facet przenigdy nie musi podrywać

Uwodzenie kobiet stało się w ostatnim czasie bardzo zwyczajnym zagadnieniem. W globalnej sieci Internet codziennie powstają stron i kursy związane z tym tematem, a przeróżni “guru” namawiają nas do zapisania się na ich warsztaty uwodzenia. Na tych kursach uczą w praktyce i w terenie w jaki sposób uzyskać uwagę kobiety i zaciągnąć ją do łóżka. Niestety w wielu przypadkach na takich szkoleniach nauczymy się kilku tanich “chwytów” i napisów, na podryw, które na stosunkowo rozgarniętej kobiecie nie zrobią niestety wrażenia. Sprawdzą się one zapewne przy klubowych podrywach, niemniej jednak nie łudźmy się, że zaimponujemy w ten metodę kobiecie z wyższej półki.
Na podryw składa się o wiele więcej czynników niż może nam się początkowo wydawać. Przeważnie mężczyźni próbują zachowywać się podobnie do tego jak sami chcieliby być podrywani, zapominając o tym, że znacznie różnimy się od dziewczyn. Dla faceta liczy się zdecydowanie wygląd – nie tylko w ramach pierwszego wrażenia. Kobiety pod tym względem są inne. Wygląd jest także dla nich bardzo istotny, niemniej jednak liczą się również różne cechy charakteru. I to jest kolejne źle rozumiane w męskim świecie stwierdzenie. Odbieramy np. “poczucie bezpieczeństwa” jako konieczność posiadania dużych mięśni, a “duszę towarzystwa z poczuciem humoru” jako wymóg upijania się i imprezowania co weekend. Sporo facetów narzeka również, że dziewczyny lecą na pieniądze czy na znanych ludzi, niemniej jednak dlaczego ma to dziwić? Oczekują u mężczyzny określonych cech charakteru i w ten sposób najłatwiej jest im wycenić na przykład fakt, że określony człowiek jest zaradny lub będzie w stanie zapewnić im komfortowe życie. Inni ludzie mają tendencję do uproszczeń – kobieta o ile ładna to głupia, a facet jeżeli bogaty to niewątpliwie buc. Jest dosłownie powiedzenie, że z konkretnym mężczyznom żyje się “biednie, niemniej jednak uczciwie” – tak jakby z bogatym nie dało się żyć uczciwie. Panowie muszą zrozumieć, że właściwie każdy z nas szuka po prostu najlepszej dla siebie partii. Możemy miłość nazywać chemią, ale i tak staramy się o partnerów, którzy z jakiegoś powodu nam się podobają. Kobieta mając do wyboru faceta mądrego i biednego, albo mądrego i bogatego wybierze najprawdopodobniej tego drugiego i nie ma tu nic dziwnego. W ten sam metodę my wybierzemy kobietę elegancką i mądrą, zamiast brzydkiej i mądrej.
Pozostaje więc pytanie – jak podrywać? Odpowiedź jest prosta: skupiając się wyłącznie i jedynie na sobie. Faceci za bardzo starają się imponować dziewczynie. Przypominają tym samym chodzące reklamy taniego i masowego produktu. Czy wolisz być “Oplem Corsą”, którego trzeba ciągle lansować, wylansować i przekonywać innych o jego zaletach, czy może Lamborghini, które na promocję nie wydaje w praktyce ani grosza, a jednakże wielu chciałoby go posiadać? Stając się ciekawym i interesującym człowiekiem nie będziesz musiał przenigdy więcej podrywać. To dziewczyny same będą chciały nawiązać z Tobą znajomość. Tak to działa. Ty również z jakiegoś powodu na dyskotece zagadujesz do jednej kobiety, jednocześnie olewając inną. Nawet gdyby tak inna do ciebie zagadała najlepszym treścią to i tak ją zignorujesz bo z jakiegoś powodu spodobała Kobiety i mężczyźni się pierwsza z nich. Będąc człowiekiem interesującym, który podoba się kobietom nie tylko z wyglądu, z całą pewnością nie będziesz już nigdy narzekać na powodzenie u płci pięknej.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.