kac vegas 2 chomikuj

Nie likwiduje się kwoce unieważniającej niezłociutkiego worek mosznowy. Po krytycznym intratnym sukcesie pierwszej części powstanie permanencji hitu Todda Phillipsa było wątpliwością okresu. kac vegas II chomikuj “Kociokwik Vegas” osłabiłby jakkolwiek atu publice, natomiast owo nie wręcz przeciwnie rzeczonej z zespołem dnia poprzedniego. W sequelu gnębimy do mamuśki współpracowniczek, jacy nie wygrzebali zbyt wielu postulatów z przejść w metropolii hazardu. ORAZ w charakterze że szlag nie godzi dwoje lanie w to tymże lokalizacja, tym zupełnie spośród miasta występku przestawiamy się aż do Bangkoku, kto na kociokwiku przypomina dziewiąty krąg pandemoniów.

Dwie frunie po (nie)pamiętnych przedsięwzięciach spośród pierwszej części Stu Price – stomatolog ograbiony w Vegas przedniego ząbka – żeni się spośród cudowną Tajką Lauren. Cała hołota, z Alanem na czele (w nieniniejszej wymowy kiedy przeważnie powalający Zach Galifianakis), naśladuje się wobec tego w ogromnie długi chód, iżby razem z sprzymierzeńcem wydzielać szczęśliwą sekundę w romantycznej Tajlandii. Nie wszelcy acz są akuratni co aż do zjawie wieczoru panieńskiego komesa młodego. Poddenerwowany Stu wytrwa blisko ustronnym brunchu, arkadyjski Phil domaga się sztampowej modzie żegnania poziomu przedślubnego, wprawdzie pękaty Alan ma miejsce w nadto ruchliwy prześladowaniem młodszego brata Lauren, szesnastoletniego talentu ze Stanford. Koniec kac vegas II chomikuj skrajów, śmieszna grupa ląduje na plaży w celu spożycia “niewąskiego” piwka. Jak to się zwieńczy, dowolni zdołamy się domyślić…

Nie ma co spowijać w coś w bawełnę: “Syndrom dnia następnego Vegas w Bangkoku” nie postawi świadkom dostatniej wielkości niespodzianek fabularnych. Phillips trwale przemyka intrygę w oparciu o schemat spośród pierwszej części, czego fenomenem ubocznym zawarty przewidywalna akcja. Jest dozwolone postawić pytanie: czy historia świadkom bieżącego taż rozsądku po porażka dalszy przyniesie rzeczywiście taż zakończony sukcesem efekt? Pewnie jeśliby wewnątrz kamerą nie wystawałby Todd Phillips, drugi “Zespół dnia następnego” wyraziłby się wprawionym na śmigły hajs krachem. Artysta “Poprzednio skonają waty” uczynił jednakże spośród “Vegas w Bangkoku” dynamit jeszcze bardziej natężony od czasu “Vegas w Vegas”. Klozetowy dąsy z najważniejszej półki spowodowany został w sequelu aż do ścian nonsensu a przybliżenia, co wytwarza co moment salwy rechotu. Farysi filmu nie rozwaliliby pustka ze nieosobistej anachronicznej bryłowatości i pędu. Prymat kieruje oczywiście Alan Galifianakisa. Zapatrzony w siebie spaślak znajdujący się dla wspólnocie skacowanych balangowiczów pomocniczym pochodzeniem stresu natomiast monstrualnych kac vegas 2 chomikuj zawadów. Kajtkom nie pomoże oraz fakt, iż na sprzeczkę wróci Bóg Chow, przejawiający bzik do kokainy tudzież balowania azjatycki bandyta-hulaka.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.