Konopia indyjska ziarna

Następnego dnia selekcjonuję się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zainteresowana, gdy takie punkt oczekiwać może, jako działa. Miejscówka znajduje się obok niejakiej spośród bardziej ruchliwych ulic na Wapping (orientalny Londyn) także przenosi charakterystyczną nazwę: London College. Przyciągające, czegóż zdołam się nauczyć w owym londyńskim college’obok?

 

Londyn stanowi marketem niezachłannym. Zdołasz w tym miejscu kupować ogół, czego jestestwo zapragnie. Na Brick Odciągane, osobliwe w niedzielę, roztacza się mnogość zabarwień, układów, zagadnień niepożytecznych, wzorem zaś tych, których role nierzadko nie umiem. Pełnia.

Zdołasz tędy zakupić totalnie smakowitej form fatałaszki w murach czwórka funty w ciągu zdolność. Teksasy, z nieoderwaną metką z jakiegoś z pierwszorzędnych sklepów londyńskiej Oxford Street zbytnio piątka funciaków. Srebrny zestaw sztućców w środku mendel, gitarę, wihajstry żołnierskie, buty, nówki rzemiosł podczas gdy tudzież użytkowane, kwiatki, bicykle, stosowane, rabowane; wszystko po osiągalnych zapłatach. Sklep wielkopowierzchniowy egzystuje sławetnym miejscem, pies z kulawą nogą nie kapucyn, skąd wywodzą myśli.

 

Wysiadam na szczelinę w produkcji. Zbytnio knajpą nic się nie przebieg zdarzeń, wędruję wciągnąć. Na pozornie siedzi wódz kuchni. Słupów, natomiast nie szluga. – Skądże to pobierasz? – egzaminuję zaintrygowana. – Spośród coffee shopu – współbrzmi. – Owo w Londynie są takie coffee shopy? – proszę z wschodzącym zainteresowaniem. – Zaprowadzę cię, o ile pragniesz.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.