Marihuana uprawa

Telefonujemy domofonem, przeciętnego kawała. Powyżej wjazdem aparat fotograficzny wypisująca kto wkracza. Bez komitywo nie wsiądziesz. Śpieszymy schodkami do górska kraina, po zacnej mijamy drobny pokoik, w jakim zestawione są komputery, pewno spośród podglądem na scenerię peryferyjną. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, tęskni mu wyłącznie cygara w ustach. Zamiast owego niedopałek, spośród którego ulatnia się znaczący woń. – Który owo? – ptak pokazując paluchem w moją stronicę. – Towarzyszka, klientka – konweniuje mój poradnik. Odbieramy aprobata na pójście później. Zaś w tamtym miejscu gospoda, uciechy komputerowe, stół bilardowy, pokoik z niesilnym stołem pomiędzy, dookoła niego sofy, rozłożyste, komfortowe.

 

Następnego dnia wybieram się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zainteresowana, jakim sposobem takie miejsce wypatrywać może, na miarę funkcjonuje. Miejscówka odnajduje się przy jednej z z większym natężeniem ruchliwych ulic na Wapping (orientalny Londyn) oraz przenosi znamienną nazwę: London College. Wnikliwe, czegóż mogę się przyuczyć w tym londyńskim college’tuż przy?

 

W Camden nie przekroczysz powoli wieczorową porą. Wzdłuż fundamentalnej ulicy przy Camden Station sterczą zazwyczaj niemurzyńscy subiektu wszelkiego wariantu używek. – Hasz, marycha… – syczą bezgłośnie. W żadnym razie atoli nie wiesz, co pieczołowicie nabywasz. Nadal słynny market, targowisko varia. Symptomatyczne camdenowskie buciory na znacznej architekturze, pstre kiecek spośród krynoliną, uczelnia tatuażu, lekarstwo na nudę. Narkotyki istnieją wzdłuż i wszerz, w sąsiednich barach nagminnie dosyć tego zapytać barmana.

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.