Najlepsze nasiona marihuany

Brzęczymy domofonem, niemałowartościowego formatu. Nad otworem aparat spisująca który penetruje. Bez komitywy nie wnikniesz. Zmierzamy schodkami aż do góry, po cnotliwej upływamy ograniczony pokoik, w którym ustawione egzystują komputery, niechybnie z podglądem na scenerię obcą. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, brakuje mu wręcz przeciwnie cygara w ustach. W zastępstwie owego papieros, z jakiego ulatnia się reprezentatywny woń. – Jaki owo? – korzeń podkreślając paluchem w moją stronicę. – Partnerka, klientka – pasuje mój nosiciel. Odbieramy przyzwolenie na pójście dalej. Oraz w tamtym miejscu tawerna, uciechy komputerowe, stolik bilardowy, pokoik spośród niegigantycznym stolikiem pomiędzy, dookoła niego sofy, krzaczaste, użyteczne.

 

Następnego dnia wybieram się spośród moim kucharzem aż do coffee shopu, zainteresowana, na kształt takie miejsce mieć wygląd przypadkiem, jako działa. Miejscówka odkrywa się tuż przy jakiejś spośród z większym natężeniem ruchliwych ulic na Wapping (orientalny Londyn) a nosi epokową nazwę: London College. Interesujące, czegóż zdołam się przyuczyć w tym londyńskim college’obok?

 

Wychodzę na przerwę w roboty. W środku bufetem guzik się nie dzieje, kroczę zachęcić. Na pozornie siedzi wódz kuchni. Słupów, jednakowoż nie skręta. – Skądże to pobierasz? – zaproszę zainteresowana. – Z coffee shopu – odpowiada. – To w Londynie stanowią takie coffee shopy? – analizuję z wschodzącym zapędem. – Zaprowadzę cię, jeśli chcesz.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.