Nasiona konopia

Sąsiedniego dnia wybieram się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zainteresowana, na miarę takie lokalizacja oczekiwać przypadkiem, kiedy funkcjonuje. Miejscówka odkrywa się nieopodal jakiejś spośród z większym natężeniem czynnych ulic na Wapping (na wschodzie Londyn) zaś przenosi doniosłą nazwę: London College. Kuriozalne, czegóż zdołam się przyuczyć w owym londyńskim college’tuż przy?

 

W Camden nie przebędziesz tranquillo wieczorem. Na długości pryncypialnej ulicy w niewielkiej odległości Camden Station wystają z reguły murzyńscy sprzedawcy niecałkowitego sposobu narkotyków. – Hasz, trawka… – syczą bezszelestnie. Przenigdy jednakże nie wiesz, co ściśle pozyskujesz. W przyszłości atrakcyjny market, giełda rozmaitości. Specyficzne camdenowskie buciory na patetycznej architekturze, pstrokate kiecek spośród krynoliną, szkoła główna tatuażu, medykament na nudę. Używki istnieją wzdłuż i wszerz, w pobliskich karczmach często dosyć tego zadać pytanie barmana.

 

Opuszczam na pauzę w roboty. W ciągu szynkiem nico się nie dzieje, zmierzam wciągnąć. Na zewnątrz siedzi prezes kuchni. Słupów, lecz nie papierosa. – Skądże to pobierasz? – badam zainteresowana. – Z coffee shopu – współgra. – Owo w Londynie stanowią takie coffee shopy? – analizuję spośród rosnącym ochotą. – Zaprowadzę cię, pod warunkiem pożądasz.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.