Nasionka cannabis

Telefonujemy domofonem, miernego utworu. Nad dojściem aparat fotograficzny werbująca jaki spływa. Bez znajomości nie wpiszesz. Kroczymy schodkami aż do góry, po porządnej mijamy miniaturowy pokoik, w jakim uszeregowane egzystują komputery, zapewne z podglądem na scenerię obcą. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, brakuje mu ostatkiem sił cygara w ustach. Zamiast owego szlug, z którego ulatnia się reprezentatywny woń. – Który to? – pyta zowiąc paluchem w moją paginę. – Współpracowniczka, klientka – reaguje należący do mnie poradnik. Odbieramy pozwolenie na pójście dalej. A w tym miejscu szynk, gry komputerowe, stół bilardowy, pokoik spośród mocarnym stołem pośrodku, wokół niego sofy, rosochate, użyteczne.

 

Następnego dnia selekcjonuję się z moim kucharzem do coffee shopu, zaintrygowana, podczas gdy takie punkt mieć wygląd prawdopodobnie, wzorem funkcjonuje. Miejscówka odkrywa się przy niejakiej spośród z większym natężeniem czynnych ulic na Wapping (wschodni Londyn) natomiast wnosi przełomową nazwę: London College. Badawcze, czegóż zdołam się nauczyć w tym londyńskim college’tuż przy?

 

W Camden nie przerośniesz pomału w porze wieczoru. Na długości koronnej ulicy kołowrót Camden Station sterczą zazwyczaj niemurzyńscy zbywcy niecałego wariantu używek. – Hasz, gram… – syczą cichutko. W żadnym wypadku acz nie wiesz, co szczegółowo nabywasz. Potem cieszący się popularnością sklep wielkopowierzchniowy, bazar różności. Specyficzne camdenowskie buciory na wzniosłej architekturze, pstrokate kiecki spośród krynoliną, szkoła główna tatuażu, lekarstwo na stagnację. Używki egzystują wszędzie, w sąsiednich knajpach notorycznie koniec zadać pytanie barmana.

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.