Piekarnie lublin cukiernia grela

Tradycja pieczenia wyrobów cukierniczych w rodzinie Grela sięga już ponad 60 lat. Lata doświadczenia pozwoliły nam wykonać wysoką jakość naszych produktów. Wszelkie ciasta i ciasteczka oraz torty sprzedawane w naszych cukierniach opierają się o tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jednocześnie zachowujemy wszelkie normy zachodnio-europejskie. Do produkcji naszych słodyczy wykorzystujemy tylko naturalne składniki: najlepszą mąkę, drożdże , a ponadto świeże mleko. Doświadczenie naszych cukierników powoduje, że wszelkie nasze ciasta i torty nie tylko dobrze smakują, ale też pięknie wyglądają.

Mamy bardzo szeroki wybór ciast i tortów. W spisie produktów/usług znajdują się wszelkiego typu ciasta kruche, serniki , a dodatkowo ciasta biszkoptowe z masami. Nasza bogata oferta tortów zadowoli każdego wybrednego łasucha słodkości. Polecamy torty tradycyjne , a ponadto fantazyjne torty okolicznościowe. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie wyprodukować każdą dekorację. Opracowujemy także torty weselne. Regularnie uczestniczymy w targach ślubnych w Jeleniej Górze, na których prezentujemy wyroby naszych mistrzów cukierniczych.

Zapraszamy Państwa do sieci naszych piekarni i cukierni na terenie całego Lublina , a oprócz tego do sklepów w Łęcznej i Świdniku.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.