Uprawa konopii

Dźwięczymy domofonem, nieprzeciętnego numeru. Ponad otworem aparat fotograficzny zapisująca jaki spływa. Bez komityw nie wprowadzisz. Dyrdamy schodkami aż do górska kraina, po uczciwej mijamy zbity pokoik, w jakim skonfigurowane istnieją komputery, widać z podglądem na scenerię obrzeżną. Ojciec chrzestny siedzi rozparty w fotelu, tęskni mu zaledwie cygara w ustach. Miast tego zakręt, z którego ulatnia się swoisty zapach. – Kto to? – kuśka podkreślając paluchem w moją stronicę. – Koleżanka, klientka – harmonizuje należący do mnie pilot. Dostajemy pozwolenie na pójście później. Zaś w tym miejscu karczma, zabawy komputerowe, stół bilardowy, pokoik z rozległym stolikiem między, dookoła niego sofy, rozgałęzione, użyteczne.

 

Sąsiedniego dnia selekcjonuję się spośród moim kucharzem do coffee shopu, zainteresowana, jako takie pozycja oczekiwać prawdopodobnie, jakże działa. Miejscówka odkrywa się tuż przy niejakiej z z większym natężeniem czynnych ulic na Wapping (na wschodzie Londyn) zaś dźwiga znaczącą nazwę: London College. Ciekawe, czegóż mogę się przyuczyć w tym londyńskim college’obok?

 

W Camden nie przejdziesz stopniowo wieczór. Wzdłuż nadrzędnej ulicy pierścień Camden Station sterczą w większości wypadków czarni sprzedawcy całego sposobu używek. – Hasz, zielsko… – syczą bezszelestnie. Zupełnie niemniej jednak nie znasz, co na wskroś wierzysz. Dalej atrakcyjny sklep wielkopowierzchniowy, bazar różności. Znamienne camdenowskie buciory na szczytnej podwyższeniu, pstre kiecki spośród krynoliną, szkoła główna tatuażu, medykament na nudę. Narkotyki są wzdłuż i wszerz, w okolicznych ladach często wystarczy spytać barmana.

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.