impregnaty do granitu

Consil oferuje tutaj supernowoczesny, oparty na najaktualniejszych technologiach impregnat do klinkieru Dynasil Klinkier. Preparat samoistnie reaguje z materiałami budowlanymi, nie dopuszcza do powstawania wykwitów, idealnie pokrywa drobne rysy na powierzchni. Nawet dość wiekowe mury będą wyglądały jak nowe!

Poza tym prezentuje jeszcze kolejną, zaletę, jakiej nie mają pozostałe impregnaty do wapienia: nie zawiera polimerów akrylowych, pozwalając zaimpregnowanej warstwie swobodnie oddychać. W przypadku nasycania barwnej galanterii budowlanej preparat elegancko podkreśla jej odcień, subtelnie intensyfikując tonację.

Impregnacja uzupełniająca może być także wykonana wtedy, gdy remontujemy budynek. Dzięki niej materiał budowlany będzie nieprzesiąkliwy i uodporniony na czynniki takie jak np. wilgoć czy pleśń, prezentując się przy tym naprawdę nadzwyczaj efektownie. Reasumując: impregnować niewątpliwie warto, a nawet trzeba!

Należy przyznać, iż naprawdę mało który impregnat do kamienia jest tak dobry, albowiem DYNASIL KAMIEŃ poza samym efektem hydrofobizacji dezaktywuje także wszelkiego typu skazy oraz delikatne bruzdy, zapobiega zabrudzeniom, powstawaniu pleśni i powoduje, że koloryt kamienia staje się bardziej intensywny.

Zabezpieczając przed szkodliwymi czynnikami naturalnie pięknych kamieni, do których granit niewątpliwie należy, priorytetem jest by preparat nie modyfikował ich swoistego uroku. Najlepiej, żeby impregnat do granitu tworzył całkowicie niewidoczną warstwę ochronną. Dynasil Kamień spełnia ten warunek.

Jeśli interesują cię preparaty do zabezpieczania konkretnego rodzaju podłoży, np. impregnaty do piaskowca, w ofercie Consli na pewno znajdziesz odpowiedni środek, choć sama jego nazwa nie zawsze wyraża całą przestrzeń możliwości zastosowania. Należy zatem zapoznać się z krótkim, aczkolwiek treściwym opisem.

Koncentraty DYNASIL świetnie sprawdzają się także w przypadku usuwania tak specyficznych problemów, jak wykwity na elewacjach. Choć czyszczenie wykwitów jest dość ciężkie, produkty popularnego wytwórcy doskonale sobie z tym poradzą, pozostawiając pożądany efekt przez wiele lat. Wypróbuj-satysfakcja gwarantowana!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.