Rolety

Klasyczna, sprawdzona i solidna konstrukcja, w której optymalnie rozmieszczone ramiona gwarantują równomierne naciągnięcie materiału. W modelu tym istnieje możliwość użycia specjalnego systemu, pozwalającego na wykonanie markizy w oryginalnych proporcjach. Idealna osłona średnich i dużych tarasów. Wielkość pozwala spędzanie popołudnia pomiędzy najbliższych, gril-lowania albo rodzinnej kolacji w ogrodzie. Są to chwile, na które czekamy i które smakujemy z radością. Zatrzyma dłużej ciepło słoneczne i zapewni Ci i domownikom wygodę do późnych godzin kończącego się dnia. Rolety.

Żaluzje pionowe to najpowszechniej stosowany typ żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Ich użyteczność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, black-out, screen) , a ponadto ogromna zestaw barw, ma możliwość spełnić wszelkie wymagania.

System o szerokości 89mm jest mniej popularny na polskim rynku niż 127mm.

 

Rolety wielkogabarytowe LARGO wykonywane są na rurze 40mm, umożliwiające wykonanie produktu o szerokości 3,pięć mb i wysokości 4 mb o maksymalnej powierzchni nie przekraczającej 8 m2.

Standardowo rolety warszawa wyposażona jest w napęd ręczny – łańcuszkowy. Napęd elektryczny z wybranym systemem sterowania jest za dopłatą.

Możliwe jest wykonanie 2 (lub więcej) rolet obok siebie na wspólnym napędzie elektrycznym, o maksymalnej sumarycznej powierzchni 12 m2. Rolety.

W roletach o dużych powierzchniach konieczne jest łączenie tkaniny za poradą szycia (w każdej chwili w poziomie) co w sytuacji tkanin wzorzystych nie za każdym razem jest możliwe do wykonania.

 

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.