Tutaj przyda się także opinia chłopaków.pomożecie?

Następnym syntetycznym kannabinoidem jest nabilon – budową chemiczną zbliżony do THC, dostępny jako Cesamet. Jest lekiem przeciwwymiotnym – z tymi samymi ograniczeniami co Marinol.Próby stosowania samej marihuany w leczeniu wymiotów nie poddających się klasycznej terapii wykazały, że jest nie gorzej wchłanialna w wypadku palenia niż podawania doustnego. W fazie klinicznych testów znajduje się Acomplia (Rimonabant), lek służący do walki z otyłością i uzależnieniami. Rimonabant to antagonista receptora kanabinoidowego CB1 – substancja o działaniu odwrotnym do THC.
Medyczne dochody gotówki z przyjmowania kannabinoidów są niezwiązane i niezależne od efektów psychoaktywnych. Badania wykazały, że znakomita większość pacjentów ma możliwość osiągnąć profity z leczenia, zanim pojawią się którekolwiek objawy odurzenia nasiona marihuany.

Wysuszone kwiatostany (wielokrotnie z niewielką domieszką liści) żeńskich roślin konopi (Cannabis indica) zawierające substancje psychoaktywne z grupy kannabinoli. Marihuana (określenie to pochodzi z Hiszpanii)to suszone i w pewnych przypadkach sfermentowane kwiatostany konopi – głównie roślin żeńskich. Zawiera szereg substancji działających przez agonizm receptorów kanabinoidowych, identycznie jak anandamid – ludzki endogenny kannabinoid nasiona marihuany .

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.