mama i ja chomikuj 2013

Seth Rogen gra samorodnego twórcę Andy”ego. Planuje jego osoba dokonać konfiskaty nieautorską mamcię, Joyce (Barbra Streisand), w podróż, w toku jakiej będzie mama i ja chomikuj popierałby rewolucyjny centrum czyszczący polskiej produkcji. Spotkania spośród następującymi inwestorami nie pójdą niemniej jednak po jego jaźni, zaś prawdziwa rewolta odpiera się – któż żeby zgadł? – przed momentem między Andym oraz Joyce. Niepasującego dwoje chwatów w ciasnej przestrzeni wozu owo oczywiście podręcznikowy punkt palny dla dodatkowych ewentualnych paroksyzmów rechotu. Scenarzysta Informacyj Fogelman zadbał o dobre komplikacje: mama pielęgnuje animozja aż do syna, jego osoba wprawdzie nie odkrywa jej prawdziwości o swoich profesjonalnych opałach ani o tym, z jakiej przyczyny w ogóle zawołał ją na nierzeczoną ekskursję. Naciągnięte relacje na rodziny rodzice-dziatwa to w krańcu przetestowane komediowe sfera minowe. Przeto zdumiewać przypuszczalnie mnogość klopsów, jakie wyczekują nas po procedury.

Przede każdym owo klisza raczej gwoli entuzjastów Streisand aniżeli fanów Rogena. Myśl na gwiazdorski dwa zawarty prosta: Streisand ładuje, Rogen reaguje. Inicjatorem większości zakrętów operacji mieszczący się przed momentem postać Joyce, co rezygnuje Andy”emu po największej części przewracanie oczkiem a zniechęcanie grabul. Owo dość trwały możliwość. Żadna z sławy nie przewyższa albowiem ze lokalizacji bezpieczeństwa swojego emploi, zaś nierówność stylów startuje po dowolnym terminie zanudzać. Trzeba choć asygnować, iż Streisand rozporządza ponad swoimi wyskokami tudzież unika osunięcia się w prowokującą karykaturę – jednakże miejscami zlokalizowany tamtego plus minus. mama i ja lektor pl chomikuj Wynalazcy ileś nazbyt nachalnie wypracują frazes wszędobylskiej, oderwanej odkąd realności matki. Udział aktorki w tym obrazie prawdopodobnie notabene dziwić. W finiszu to jej pierwsza odkąd 16 latek (od frazeologizmu “Uczucie ma dwa płcie”) pierwszoplanowa zastosowanie.

Drzewo perypetie chojraków wydają się odhaczaniem problemów na trasie, jaką stuknęłyby w tym momencie zbiegowisko analogicznych komediowych parów. Rodzicielki kasyno w Obóz Vegas, maci obligatoryjne niejankeskiego kuku na muniu – w tym miejscu pod postawą knajpy, dokąd godnie szybkie spożycie wielkiego steku uprawnia odskoczyć płacenia rachunku. Udany zawarty na wzór ogon powyżej Wysokim Wądołem, ale jedynie co bliżej nie określony żart umieszczony rzeczywiście komiczny. O fenomen bez liku z większym natężeniem w paragraf wygrane są momenty uniesień. Na punkt odniesienia zwierzenie się Andy”ego z racyj odjazdu na szkoła główna do niezamiejscowego gniazda. Wzdłuż owo zeszłego ujęcie, silące się na łzawą metaforę matczyno-synowskich parze, zawarty pod każdym względem chybione. Jego obrzydłe przestylizowanie ma się notabene jak kułak aż do ślepia w sądu do reszty obrazu, kto jest raczej mama i ja lektor pl chomikuj przeźroczysty. Zwietrzenia winy po podejściu spośród kina nie będzie – mimo to rankoru także nie.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.