Ochronne pokrowce Nokia

Chcesz ochrony? Najlepszą jaką znam i skuteczną jest po prostu uważanie na telefon, a pokrowiec do niego jest tylko miłym dodatkiem. Folie ochronne na LCD telefonu, to jedyna sensowna ochrona na ekran, gdyż jest to pierwsza i ostatnia rzecz jaka styka się z ekranem, czy to podczas zarysować czy zwykłego użytkowania. Osobiście stosuję ochronę na tył telefonu z folią lcd, gdyż lubię mieć pełen dostęp do telefonu, szybki, a zarazem w jakimś stopniu go zabezpieczyć (Jak pisałem małym bo małym) i dodatkowo uczynić go wyjątkowym.

pokrowce, nokia, samsung, htc, iphone, lg, blackberryNa wstępie chciałbym wszystkim oznajmić: Nie istnieją pokrowce chroniące w 100% przed wszystkim. Jeżeli chcesz taki, to po prostu nie używaj telefonu. Natomiast, jeżeli to rozumiesz – To wiedz iż istnieją różne pokrowce od różnych zabezpieczeń.

Pokrowce pionowe (często stosowane przy telefonach dotykowych nokia, samsung, iphone), na kształt pokrowca w stylu portfela. Częsty hit, chroniący w dużym stopniu telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niestety są zbędne w warunkach dużego zapylenia oraz zagrożenia zalania wodą.

Pokrowce zamykane na zamek – To już coraz rzadziej stosowany typ pokrowca, który bardzo dobrze chronił przed zapyleniem i wodą, ale ni jak miał się do upadków telefonu z wysokości. Kolejna pozycja która nas przybliża do stwierdzenia iż pokrowiec nadaje bardziej wyglądu dodatkowego telefonowi niż go chroni. Na marginesie pisząc, nie są one wygodne, ani praktyczne, a jako pokrowiec, ciężko się z niego wyciąga telefon.

Do typów pokrowców zaliczył bym również wsuwane pionowe z góry, typu skarpeta czy wsuwka oraz wczepiane na tył telefonu typu Grid Case, Bac Case czy bumber case (Iphone 4, Samsung Galaxy S II). Ale żadne z nich nie chronią naszego telefonu w sposób dostateczny. A więc wracając do punktu wyjścia – Co należy zrobić? Jaki najlepiej stosować? Czy może dochodzimy do wniosku, iż pokrowce nie służą nam do ochrony? Niestety tak.

Naszym zdaniem najlepszy pokrowiec na twój telefon komórkowych bez względu na to czy jest on dotykowy, z klawiaturą, rozsuwany czy klapka, nokia, samsung, iphone, lg, sony ericsson czy blackberry – To taki który jest dla ciebie najwygodniejszy, ładny, designerski czy funkcjonalny.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.