Ośrodek w Dusznikach Zdroju

Ze względu na malowniczość i widokowy charakter miejsca a także fantastyczną panoramę Dusznik Zdroju noclegi Kotlina Kłodzka należą do najbardziej poszukiwanych i najczęściej wybieranych miejsc na zorganizowanie kolonie noclegi.

Dlatego też grupy szkolne zapraszamy do nas na pełne przygód i niezliczonych atrakcji wycieczki krajoznawcze, kolonie i obozy. Nasze propozycje kierujemy do nauczycieli, dla których ważne jest aby uczeń mógł aktywnie spędzić wolny czas.

Każdego roku rejony Ziemi Kłodzkiej przyciągają coraz większą liczbę turystów. W odpowiedzi na oczekiwania odwiedzających oferujemy [link[Sudety noclegi[/link] na każdą kieszeń. Polecamy naprawdę warto.

Jeśli szukasz miejsca, w którym istnieje możliwość zorganizowania wesela duszniki napisz do nas już dziś! Z przyjemnością zaplanujemy, zorganizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe. Każdą organizowaną imprezę, wesela, komunie, chrzciny traktujemy indywidualnie, zapewniam zatem, że dostarczymy państwu wielu niezapomnianych wrażeń

Dla miłośników zimowego szaleństwa i aktywnego wypoczynku idelną ofertą będzie Zieleniec narty. W tym jedynym w Polsce miejscu o tak specyficznym mikroklimacie znajduje się największa ilość wyciągów narciarskich i tras biegowych w Polsce. Szukając bazy wypadowej do Zieleńca oferujemy zimowiska noclegi.

W uzdrowiskowej części Dusznik Zdroju czekają na Państwa tanie noclegi góry. Ośrodek Wypoczynkowy „Złota Strzecha” oddaje do dyspozycji gości cztery domki górskie do wynajęcia. Dla rodzin z dziećmi bądż grupy znajowych szczególnie polecamy domek na wyłączność. W każdym spośród nich jest pełny węzeł sanitarny a na wyposażeniu tv oraz czajnik.

Dla naszych gości przygotowaliśmy bardzo dobrze wyposażone tanie pokoje. W trosce o wygodę i przyjemny wypoczynek oferujemy tanie pokoje Duszniki Zdrój. Ogród otaczający ośrodek wypoczynkowy góry to doskonałe miejsce do wypoczynku, relaksu i regeneracji sił.

Region Kotliny Kłodzkiej dostarcza za każdym razem niezliczonych atrkacji a także całego mnóstwa niezapomniancyh wrażeń. Ośrodek Wypoczynkowy „ Złota Strzecha” to niewątpliwie idelane miejsce na spędzenie ferie Duszniki!!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.