Profesjonalna ochrona telefonu

Jeżeli dochodzimy do wniosku iż pokrowiec to tylko miły dodatek dla naszego urządzenia mobilnego, to musimy się wspólnie zgodzić że nie ma nic lepszego niż oryginalne akcesorium. Akcesoria.mobi – Na tej stronie znajdziecie to, czego szukacie – Od zwykłych pokrowców pionowych, przez klapki na tył, uchwyty czy inne akcesoria oryginalne dla telefonu. Serdecznie polecam i gwarantuję z doświadczenia iż tam, znajdziecie coś dla siebie i na pewno będziecie zadowoleni. Akcesoria.mobi – To największy sklep z akcesoriami do urządzeń mobilnych.

pokrowce, nokia, samsung, htc, iphone, lg, blackberryNa wstępie chciałbym wszystkim oznajmić: Nie istnieją pokrowce chroniące w 100% przed wszystkim. Jeżeli chcesz taki, to po prostu nie używaj telefonu. Natomiast, jeżeli to rozumiesz – To wiedz iż istnieją różne pokrowce od różnych zabezpieczeń.

Pokrowce pionowe (często stosowane przy telefonach dotykowych nokia, samsung, iphone), na kształt pokrowca w stylu portfela. Częsty hit, chroniący w dużym stopniu telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niestety są zbędne w warunkach dużego zapylenia oraz zagrożenia zalania wodą.

Pokrowce zamykane na zamek – To już coraz rzadziej stosowany typ pokrowca, który bardzo dobrze chronił przed zapyleniem i wodą, ale ni jak miał się do upadków telefonu z wysokości. Kolejna pozycja która nas przybliża do stwierdzenia iż pokrowiec nadaje bardziej wyglądu dodatkowego telefonowi niż go chroni. Na marginesie pisząc, nie są one wygodne, ani praktyczne, a jako pokrowiec, ciężko się z niego wyciąga telefon.

Do typów pokrowców zaliczył bym również wsuwane pionowe z góry, typu skarpeta czy wsuwka oraz wczepiane na tył telefonu typu Grid Case, Bac Case czy bumber case (Iphone 4, Samsung Galaxy S II). Ale żadne z nich nie chronią naszego telefonu w sposób dostateczny. A więc wracając do punktu wyjścia – Co należy zrobić? Jaki najlepiej stosować? Czy może dochodzimy do wniosku, iż pokrowce nie służą nam do ochrony? Niestety tak.

Naszym zdaniem najlepszy pokrowiec na twój telefon komórkowych bez względu na to czy jest on dotykowy, z klawiaturą, rozsuwany czy klapka, nokia, samsung, iphone, lg, sony ericsson czy blackberry – To taki który jest dla ciebie najwygodniejszy, ładny, designerski czy funkcjonalny.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.