Rodzaje i metody zabezpieczenia mienia

Na każdy z pośród swoich artykułów firmie Konsmetal PoltrezorMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji udzieliło koncesji co stanowi w najwyższej formie o poziomie świadczonych usług. Dodatkowo w dbałości nie tylko o poziom i jakość usług, a także o wygodę zaawansowanego wykorzystania zabezpieczanej przestrzeni stworzono multisejfy i sejfy wrzutowe.

Rodzaji mebli pancernych i poziomów klas zabezpieczeń jest mnóstwo. Warto zapoznać się z każdym z tych aspektów aby dokonać odpowiedniego wyboru względem naszych potrzeb. Sejfy to oczywiście najbardziej rozpowszechniona forma. Są jednak ich różne odmiany. W katalogu Konsmetal można znaleźć sejf każdego typu: sejfy domowe, sejfy depozytowe, sejfy ognioodporne, sejfy gabinetowe, sejfy meblowei multisejfy.

Różnymi odmianami mogę się szczycić nie tylko sejfy. Szafy to takżę rodzaj asortymentu pancernego o dużym spektrum wykorzystania. Standardowe szafy metalowe lub szafy kartotekowe, ale także wyspecjalizowane ich typy takie jak szafy ognioodporne, szafy na broń i szafy pancerne. Sejf i szafa spełniają swoją role w danych warunkach. Co jednak gdy coś co trzeba zabezpieczyć jest dużo większych gabarytów niż plik pieniędzy czy biżuteria? Z pomocą przychodzą kasy pancerne.

Oprócz gotowych mebli pancernych oraz oddzielnie zamków do nich firma posiada takie wyposażenie jak zabezpieczenia elektroniczne. Jeśli drzwi antywłamaniowe nie są wystarczającą barierą pomiędzy złodziejem, a sejfem niech systemy te będą twoją dodatkową parą oczu. Systemy alarmowe, telewizja dozorowa, kontrola dostępu czy też wideodomofony ograniczą dodatkowo skuteczne działanie bandytów.

Kradzież to chyba jeden z najstarszych zawodów świata. Jednak od zarania tego fachu wraz z nim ewoluowały sposoby przed nim się zabezpieczania. Szafy metalowe i skrytki depozytowe czy też sejfy wrzutowe [/link] to standardowe wyposażenie wielu miejsc. Poczta, lombard czy też oddziały banków nie mogłyby funkcjonować bez tych prostych budową, ale zaawansowanych technologicznie mebli.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.