Second hand, odzież używana, lumpeks – La Tina Poznań

W stolicy Wielkopolski jest kilka miejsc gdzie sprzedawana jest odzież używana Poznań. W miejscach tych, popularnie nazywanymi  lumpeks Poznań, można kupić odzież i dodatki, zarówno na straganach przy ryneczkach miejskich jak również w ,ze smakiem” urządzonych salonach.

Jednym z takich salonów jest La’Tina , znajdujący się w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej.

W tym eleganckim salonie second hand Poznań, poszukiwacze okazji czują się jak w raju. Mają do wyboru szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, sportowej, torebek, obuwia i wielu, wielu innych dodatków.

W second hand Poznań La’Tina można zaopatrzyć się również w tekstylia  i artykuły dekoracyjne.

Oferowana odzież używana Poznań w La’Tinie jest selekcjonowana, modna i  bardzo często najbardziej znanych marek na świecie.

Wielką przyjemność właściciele sprawiają  swoim nabywcom organizując w  każdą ostatnią niedzielę i poniedziałek miesiąca   WIELKI KIERMASZ , podczas którego odzież używana Poznań wyprzedawana jest po 2 zł za sztukę.

Dla kontrahentów o nieznacznych zasobach majątkowych, skierowana jest propozycja cenowa, dzięki której ten sam towar, który we wtorek, w dzień dostawy kosztuje 55 zł za kilogram, w poniedziałek można nabyć już za 10 zł. za kg. Ceny zmniejszają się z każdym dniem,  we środy jest to 45zł/kg, we czwartki 35zł/kg, w piątki  25zł/kg, w soboty 20zł/kg, w niedziele 15zł/kg.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.